NOWOŚCI

01 - 30.08.2014 - CACIB - Białystok

sędzia: Massimo Inzoli (I)


ZANZI AMBER Carbonarastaff - junior class - lok. 3/4, exc. (wł. Łukasz W.)

  

23.08.2014 - CACIB - Sopot

sędzia: Branislav Rajic Bane (SLO)


ALFA CARBONARASTAFF Sodalis - open class - lok. 1/2, exc.; CWC, CACIB

ALFA CARBONARASTAFF Sodalis - NEW POLISH Champion


10.08.2014 - CAC - Przemyśl

sędzia: Katarzyna Turecka (PL)


XA-TROYA SYLVIKRISA BHAN Carbonarastaff - open class - lok. 1, exc.; BOG - lok. 2; BEST FEMALE, BOB (wł. Krzysztof W. & Carbonarastaff)

  

09.08.2014 - World Dog Show Helsinki in Finland


VALA MAL DORAN LONIEK Carbonarastaff - exellant lok III in her class:))
Great!!! congrast to Yulia Romanova and Milla Balashova for great reslust and succes and Justyna Jarosiewicz-Mokosa Loniek Kennel co-obreeder of her:)

Vala Mal Doran Loniek Carbonarastaff - (Staffjoy's Lesson In Perfection - Solar Wings Wilhelmina at Loniek Carbonarastaff) - BOB and BIS at SBT and AST Speciality, Finland. Huge thanks to honorable judges - Archie Bryden, Ann Goddard! We are very happy and thnakfull for great prepere Vala to this dog show by Milla Balashova

01 - 03.08.2014 - CACIB - Druskieniki

sędzia: Otto Schimf (A), Salvatore Tripoli (I)


01.08.2014
ZANZI AMBER Carbonarastaff - junior class - lok. 3/3, exc. (wł. Łukasz W.)
02.08.2014
ZANZI AMBER Carbonarastaff - junior class - lok. 3/3, exc. (wł. Łukasz W.)
03.08.2014
ZANZI AMBER Carbonarastaff - junior class - lok. 3/3, exc. (wł. Łukasz W.)

  

  

13.07.2014 - CAC "BULIADA" - ZAKROCZYM

sędzia: Kevin Jones (GB)


Billy John Carbonarastaff - champion class - lok. 3/6, exc. (wł. Sylwia T.)
Powerpaws THUNDA FROM DAWNUNDA - intermediate class - lok. 2/3, exc.;
BANG BANG THIS IS IT Carbonarastaff - open class - lok. 2/4, exc. (wł. Paweł B.)
ZANZI AMBER Carbonarastaff - junior class - lok. 4/10, exc. (wł. Łukasz W.)
SENTINEL SODA Carbonarastaff - junior class - exc.;
GOTHIC PORT ERIN Carbonarastaff - junior class - exc. (wł. Meg G.)
PRIMA CARONARASTAFF Ambassador SUN - junior class - exc. (wł. Teresa i Krzystof S.)
XA-TROYA SYLVIKRISA BHAN Carbonarastaff - open class - lok. 2/5, exc. (wł. Krzysztof W. & Carbonarastaff)

    


Nasze psy brały również udział w konkurencjach finałowych.

Najlepsza głowa Staffordshire Bull Terrier - lok. 1 - ZANZI AMBER Carbonarastaff
Najlepsza para hodowlana - lok. 2 - Powerpaws THUNDA FROM DAWNUNDA/XA-TROYA SYLVIKRISA BHAN Carbonarastaff
Najlepsza hodowla (grupa hodowlana) - lok. 2 - Hodowla CARBONARASTAFF

    

12.07.2014 - CACIB - Warszawa

sędzia: Pettko Csaba (H)


Powerpaws THUNDA FROM DAWNUNDA - intermediate class - lok. 2/4 , exc.
BANG BANG THIS IS IT Carbonarastaff - open class - lok. 4/5 , exc. (wł. Paweł B.)
PRIMA CARBONARASTAFF Ambassador Sun - junior class - lok. 1/6 , exc.; Junior Winner (wł. Teresa i Krzystof S.)
ZANZI AMBER Carbonarastaff - junior class - very good. (wł. Łukasz W.)
GOTHIC PORT ERIN Carbonarastaff - junior class - very good. (wł. Meg G.)

ARCHIWUM - NEWS

I - VI 2014
I - VI 2013
VII - XII 2013
COPYRIGHT © 2013 by CARBONARASTAFF
All Rights Reserved